Hjem

Staff

Secretary General: Professor Øystein Hov

E-mail: oysteinh@met.no
Phone: + 47 22 84 15 02

 

Øyvind Sørensen

Executive Director: Øyvind Sørensen
E-mail: oyvind.sorensen@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 03

Line Therese Nævestad

Senior Adviser: Line Therese Nævestad
E-mail: l.t.navestad@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 04

Anne-Marie Astad

Senior Information Adviser: Anne-Marie Astad
E-mail: anne.marie.astad@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 12, mobile: +47 415 67 406

Richard Hugo Kvile

Finance- and Operations Manager: Richard Kvile
E-mail: r.h.kvile@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 05

Eirik Lislerud

Project Manager Kavli Prize: Eirik Lislerud
E-mail: eirik@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 08

Trine Gerlyng

Project Manager Abel Prize: Trine Kolderup Gerlyng
E-mail: trine.gerlyng@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 09

Eirik Furu Baardsen

Information Adviser: Eirik Furu Baardsen
E-mail: e.f.baardsen@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 11, mobile: +47 938 00 840

Elisabeth Dahl Isaachsen

Finance and personell adviser: Elisabeth Dahl Isaachsen
E-mail: e.dahl@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 10

Gro Havelin

Reception: Gro Havelin
E-mail; gro.havelin@dnva.no
Phone: +47 22 84 15 07

 
 
Herdis Hølleland

Project Manager, The Young Academy of Norway: Herdis Hølleland
Phone: +47 22 84 15 14
E-mail: herdis.holleland@dnva.no

Håkon Sandbakken

 

 

 

 

Project co-ordinator Abelprize, VISTA: Håkon Sandbakken
Phone: + 47 22 84 15 15
E-mail:  hakon.sandbakken@dnva.no

Det Norske Videnskaps-Akademi
Drammensveien 78
N-0271 Oslo
Telefon: +47 22 84 15 00
E-post: post@dnva.no
 
Nettredaktør: Anne-Marie Astad
Design og teknisk løsning: Ravn Webveveriet AS
 
The Norwegian Academy of Science and Letters
Drammensveien 78
N-0271 Oslo, Norway
Telephone: + 47 22 84 15 00
E-mail: post@dnva.no
Web editor: Anne-Marie Astad
Design and technical solutions: Ravn Webveveriet AS